Drzwi zewnętrzne Marki

Dobrze dobrane drzwi zewnętrzne muszą spełniać kilka podstawowych warunków. To oczywiste że mają być niezawodne, trwałe i doskonałej jakości. A jeśli jeszcze zadbamy o ich  idealne dopasowanie do pozostałych elementów elewacji,  będą stanowić ozdobę Twojego domu.

Oferujemy drzwi zewnętrzne metalowe firm Martom, Wikęd i KMT, w zależności od potrzeb możesz zdecydować się na skrzydło o grubości 75 lub 90 mm, z różnymi rodzajami ościeżnic. Jeśli wolisz tradycyjne drzwi drewniane, mamy w swojej ofercie produkty firmy Wiatrak i Barański, zróżnicowane pod względem grubości. Istnieje oczywiście możliwość dopasowania wymiarów takich drzwi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od tego na jaki rodzaj  drzwi zewnętrznych się zdecydujesz, w naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz wzór który będzie Ci odpowiadał. Jeśli potrzebujesz drzwi antywłamaniowych  – takie również dla Ciebie dostarczymy.  

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon firmowy w Tłuszczu, dojedziesz do niego z Marek w ciągu kilkunastu minut. Oprócz fachowego doradztwa i produktów najwyższej jakości, oferujemy też usługi montażowe wykonywane przez naszych doświadczonych montażystów.

Drzwi zewnętrzne KMT